Plugins - WP Statistics - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (581 entries)

en:  or higher!
nl: of hoger.

en: #hash#
nl: #hash #

en: %s Version
nl: %s versie

en: %s agent data deleted successfully.
nl: %s agent gegevens verwijderd.

en: %s data older than %s days purged successfully.
nl: %s gegevens ouder dan %s dagen met succes verwijderd.

en: %s platform data deleted successfully.
nl: %s platform gegevens verwijderd.

en: %s records purged successfully.
nl: %s records succesvol verwijderd.

en: %s table data deleted successfully.
nl: tabelgegevens %s succesvol verwijderd.

en: (Adjustment)
nl: (Aanpassen)

en: , created on
nl: , gemaakt op

en: 1 Year
nl: 1 jaar

en: 10 Days
nl: 10 dagen

en: 2 Months
nl: 2 maanden

en: 20 Days
nl: 20 dagen

en: 3 Months
nl: 3 maanden

en: 30 Days
nl: 30 dagen

en: 404 Pages
nl: 404 Pagina&#39;s

en: 6 Months
nl: 6 maanden

en: 9 Months
nl: 9 maanden

en: A WP Cron job will be run daily to purge any data older than a set number of days.
nl: Een WP Cron job zal dagelijks draaien om gegevens ouder dan het ingestelde aantal dagen te verwijderen.

en: A WP Cron job will be run daily to purge any users statistics data where the user has more than the defined number of hits in a day (aka they are probably a bot).
nl: Een WP Cron job zal dagelijks draaien om gebruikersgegevens te verwijderen met meer dan het ingestelde aantal hits op een dag (ze zijn waarschijnlijk een bot).

en: A comma separated list of e-mail addresses to send reports to.
nl: Een door komma's gescheiden lijst van e-mailadressen om rapporten naar te sturen.

en: A list of IP addresses and subnet masks (one per line) to exclude from statistics collection (both 192.168.0.0/24 and 192.168.0.0/255.255.255.0 formats are accepted).  To specify an IP address only, use a subnet value of 32 or 255.255.255.255.
nl: Een lijst met IP-adressen en subnet-maskers (een per regel) die van statistieken uitgesloten moeten worden (zowel 192.168.0.0/24 als 192.168.0.0/255.255.255.0 formaten worden geaccepteerd). Om alleen een IP-adres te specificeren, een subnet waarde van 32 of 255.255.255.255 gebruiken.

en: A list of country codes (one per line, two letters each) to exclude from statistics collection.  Use "000" (three zeros) to exclude unknown countries.
nl: Een lijst van landencodes (één per regel, twee letters per land) die uitgesloten worden van de te verzamelen statistieken. Gebruik "000" (drie nullen) om onbekende landen uit te sluiten.

en: A list of country codes (one per line, two letters each) to include in statistics collection, if this list is not empty, only visitors from the included countries will be recorded.  Use "000" (three zeros) to exclude unknown countries.
nl: Een lijst van landencodes (één per regel, twee letters per land) om op te nemen in de te verzamelen statistieken. Indien deze lijst niet leeg is, worden alleen bezoekers uit de opgenomen landen geregistreerd. Gebruik "000" (drie nullen) om onbekende landen uit te sluiten.

en: A list of fully qualified host names (ie. server.example.com, one per line) to exclude from statistics collection.
nl: Een lijst van volledig gekwalificeerde host-namen (dwz. server.example.com, één per regel) die uitgesloten worden van de te verzamelen statistieken.

en: A list of local urls (ie. /wordpress/about, one per line) to exclude from statistics collection.
nl: Een lijst van de lokale URL's (zoals /wordpress/over, één per regel) die uitgesloten worden van de statistieken.

en: A list of words (one per line) to match against to detect robots.  Entries must be at least 4 characters long or they will be ignored.
nl: Een lijst van woorden (een per regel) die met de te detecteren robots overeenkomen. Woorden moeten minimaal 4 tekens lang zijn of ze zullen worden genegeerd.

en: About
nl: Over

en: About WP Statistics Version %s
nl: Over WP Statistics Versie %s

en: Access Levels
nl: Toegangsniveaus

en: Access denied!
nl: Toegang geweigerd!

en: Active
nl: Actief

en: Add 10.0.0.0
nl: 10.0.0.0 toevoegen

en: Add 172.16.0.0
nl: 172.16.0.0 toevoegen

en: Add 192.168.0.0
nl: 192.168.0.0 toevoegen

en: Add a total line to charts with multiple values, like the search engine referrals
nl: Een totale lijn  met meerdere waarden toevoegen aan grafieken, zoals de verwijzingen van de zoekmachine

en: Add page title to empty search words
nl: Voeg paginatitel toe om zoekwoorden te verwijderen

en: Address
nl: Adres

en: Admin Page
nl: Beheerderspagina

en: All
nl: Alle

en: All Time Total
nl: Alles

en: All data table will be lost.
nl: Alle gegevens van de geselecteerde tabel zullen verwijderd worden.

en: All visitor data will be lost for this agent type.
nl: Alle bezoekersgegevens voor dit type user-agent zullen verloren gaan.

en: All visitor data will be lost for this platform type.
nl: Alle bezoekersgegevens voor dit platformtype zullen verloren gaan.

en: Alternatively %s support is available as well.
nl: Er is ook ondersteuning in het %s beschikbaar.

en: And a few things to double-check:
nl: En een paar dingen om te nog eens te controleren:

en: Any shortcode supported by your installation of WordPress, include all shortcodes for WP Statistics (see the admin manual for a list of codes available) are supported in the body of the message.  Here are some examples:
nl: Elke shortcode die ondersteund worden door uw WordPress-installatie, inclusief alle shortcodes van WP Statistics (zie de beheerdershandleiding voor een lijst van beschikbare codes) wordt ondersteund in de inhoud van het bericht. Hier zijn enkele voorbeelden:

en: Are you getting a blank or incomplete page displayed in your browser?  Did you view the source for the page and check for any fatal errors?
nl: Krijgt u een blanco of onvolledige pagina te zien in uw browser? Heeft u de broncode van de pagina gezien en gecontroleerd op eventuele fatale fouten?

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Attention: Exclusion are not currently set to be recorded, the results below may not reflect current statistics!
nl: Let op: Uitsluitingen worden momenteel niet geregistreerd. Onderstaande resultaten geven mogelijk niet de huidige statistieken weer!

en: Average Comments
nl: Gemiddelde reacties

en: Average Posts
nl: Gemiddelde berichten

en: Average Users
nl: Gemiddelde bezoekers

en: Browscap.ini update on
nl: Browscap.ini update over

en: Browser Statistics
nl: Browser statistieken

en: Browsers by platform
nl: Browsers door platform

en: Browsers by type
nl: Browsers door type

en: By default WP Statistics displays an alert if any of the core features are disabled on every admin page, this option will disable these notices.
nl: Standaard geeft WP Statistics een waarschuwing op elke beheerderpagina als een kernfunctie is uitgeschakeld. Met deze optie schakelt u deze mededelingen uit.

en: By default WP Statistics stores the admin manual in the plugin directory (~5 meg), if this option is enabled it will be deleted now and during upgrades in the future.
nl: Standaard slaat WP Statistics de beheerdershandleiding op in de plug-inmap (~ 5 meg). Als deze optie is ingeschakeld wordt deze verwijderd, nu en tijdens toekomstige upgrades.

en: Chart Total
nl: Totaal van de grafiek

en: Charts
nl: Grafieken

en: Check for online users every
nl: Controleer voor online bezoekers elke

en: Clear now!
nl: Nu leegmaken!

en: Click here to rate and review this plugin on WordPress.org
nl: Klik hier om deze plugin op WordPress.org te beoordelen en waardering te geven.

en: Click here to visit the plugin on WordPress.org
nl: Klik hier om naar de plugin op WordPress.org te gaan

en: Click to toggle
nl: Klik hierop om te schakelen

en: Close
nl: Afsluiten

en: Coefficient per visitor
nl: Coëfficiënt per bezoeker

en: Column A
nl: Kolom A

en: Column B
nl: Kolom B

en: Come visit our great new %s and keep up to date on the latest news about WP Statistics.
nl: Bezoek onze mooie, nieuwe %s en blijf op de hoogte van het laatste nieuws over WP Statistics.

en: Comment Average
nl: Gemiddeld aantal reacties

en: Comment Count
nl: Aantal reacties

en: Common Report Options
nl: Gemeenschappelijke rapportage-opties

en: Complete statistics for your WordPress site.
nl: Volledige statistieken voor je WordPress site.

en: Congratulations, your installation is already up to date, nothing to do.
nl: Gefeliciteerd, is uw installatie al up-to-date. Er is hier niets te doen.

en: Convert
nl: Omzetten

en: Convert Now!
nl: Nu omzetten

en: Countries
nl: Landen

en: Country
nl: Land

en: Country code for private IP addresses
nl: Landcode voor privé IP-adressen

en: Create a new honey pot page
nl: Maak een nieuwe honingpot-pagina

en: Current Time and Date
nl: Huidige tijd en datum

en: Currently there are no users online in the site.
nl: Er zijn momenteel geen bezoekers online op de site.

en: Daily Total
nl: Dagelijks totaal

en: Dashboard/Overview
nl: Dashboard/overzicht

en: Data
nl: Gegevens

en: Database file does not exist.
nl: Databasebestand bestaat niet.

en: Database pruned on
nl: Database opgeschoond op

en: Database updates are required, please go to %s and update the following: %s
nl: Database-updates zijn vereist. Ga naar %s en update het volgende: %s

en: Date
nl: Datum

en: Date: %s
nl: Datum: %s

en: Days
nl: Dagen

en: Delete Agents
nl: Verwijderen van user-agents

en: Delete Platforms
nl: Verwijderen van Platforms

en: Delete User Agent Types
nl: Verwijderen van User Agent typen

en: Delete now!
nl: Verwijder nu!

en: Delete the manual
nl: Verwijderen van de handleiding

en: Deleted user statistics data older than the selected number of days.  Minimum value is 30 days.
nl: Verwijder gegevens die ouder zijn dan het geselecteerde aantal dagen. Minimumwaarde is 30 dagen.

en: Deleted user statistics data where the user has more than the defined number of hits in a day.  This can be useful to clear up old data when your site has been hit by a bot.  This will remove the visitor and their hits to the site, however it will not remove individual page hits as that data is not recorded on a per use basis.  Minimum value is 10 hits.
nl: Verwijderde gebruikersstatistiek-data van de gebruikers met meer dan het gedefinieerde aantal hits in een dag. Dit kan nuttig zijn voor het opruimen van oude gegevens wanneer uw site is bezocht is door een bot. Dit zal de bezoeker en de bijbehorende hits op de site te verwijderen, maar het zal niet de individuele pagina-hits verwijderen als die data niet is opgenomen op een per use basis. Minimale waarde is 10 hits.

en: Disable %s from data collection and reporting.
nl: %s van gegevensverzameling en rapportage uitschakelen.

en: Disable dashboard widgets
nl: Schakel dashboard-widgets uit

en: Disable hits column in post/pages list
nl: Uitschakelen hitskolom in bericht/pagina's lijst

en: Disable map
nl: Kaart uitschakelen

en: Disable post/page editor widget
nl: Uitschakelen pagina/bericht-bewerker widget

en: Disable the dashboard widgets.
nl: Uitschakelen van de dashboard widgets.

en: Disable the map display
nl: De kaartweergave uitschakelen

en: Disable the page/post editor widget.
nl: Uitschakelen van de pagina/bericht-bewerker widget.

en: Disabling all search engines is not allowed, doing so will result in all search engines being active.
nl: Uitschakelen van alle zoekmachines is niet toegestaan. Het resulteert in een activering van alle zoekmachines.

en: Do not use the translations and instead use the English defaults for WP Statistics (requires two page loads)
nl: Gebruik de vertalingen niet. Gebruik in plaats daarvan de standaard Engelse teksten voor WP Statistics (vereist het herladen van twee pagina's)

en: Do you have all the required PHP extensions installed?
nl: Hebt u alle vereiste PHP-extensies geïnstalleerd?

en: Donate
nl: Doneren

en: Donate Now!
nl: Doneer nu!

en: Download GeoIP Database
nl: GeoIP-Database downloaden

en: Download HTML file
nl: Het HTML-bestand downloaden

en: Download ODF file
nl: ODF bestand downloaden

en: Download browscap Database
nl: Browscap-database downloaden

en: Download of the GeoIP database will be scheduled for 2 days after the first Tuesday of the month.
nl: Downloaden van de GeoIP-database zal worden gepland voor 2 dagen na de eerste dinsdag van de maand.

en: Download of the Piwik Referrer Spam Blacklist database will be scheduled for once a week.
nl: Download van de Piwik Referrer Spam Blacklist database is gepland voor eens per week.

en: Download of the browscap database will be scheduled for once a week.
nl: Download van de browscap-database is gepland voor één keer per week.

en: E-mail addresses
nl: E-mailadressen

en: ERROR: WP Statistics has detected an unsupported version of PHP, WP Statistics will not function without PHP Version
nl: FOUT: WP Statistics heeft ontdekt een niet-ondersteunde versie van PHP, WP Statistics zal niet functioneren zonder PHP versie

en: Each of the above casscades the rights upwards in the default WordPress configuration.  So for example selecting publish_posts grants the right to Authors, Editors, Admins and Super Admins.
nl: Bovenstaande keuze geeft ook de rechten 'naar boven' in de standaardconfiguratie voor WordPress. Dus door bijvoorbeeld 'publish_posts' te selecteren wordt het recht gegeven aan auteurs, redacteurs, beheerders en superbeheerders.

en: Email
nl: E-mail

en: Empty Table
nl: Lege tabel

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable or disable this feature
nl: In- of uitschakelen van deze functie

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: English
nl: Engels

en: Enter the contents of the report.
nl: Voer de inhoud van het rapport in.

en: Error could not open destination GeoIP database for writing %s
nl: Fout. Kon de GeoIP-database niet openen om te schrijven %s

en: Error could not open downloaded GeoIP database for reading: %s
nl: Fout. Kon de gedownloade GeoIP-database niet inlezen: %s

en: Error creating GeoIP database directory, make sure your web server has permissions to create directories in : %s
nl: Fout bij het maken van de GeoIP database-directory. Zorg ervoor dat je webserver machtigingen heeft om mappen te maken in: %s

en: Error downloading GeoIP database from: %s - %s
nl: Fout GeoIP-database downloaden: %s - %s

en: Error downloading browscap database from: %s - %s
nl: Fout browscap database van downloaden: %s - %s

en: Error, %s not emptied!
nl: Fout, %s niet leeggemaakt!

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Exclude %s role from data collection.
nl: %s-rol van gegevensverzameling uitsluiten.

en: Exclude User Roles
nl: Uitsluiten van gebruikersrollen

en: Exclude any URL that returns a "404 - Not Found" message.
nl: Sluit elke URL uit die een &quot;404 - Not Found&quot; bericht geeft.

en: Exclude the RSS feeds for registering as a hit.
nl: Sluit de registratie van RSS-feed hit uit.

en: Exclude the admin pages for registering as a hit.
nl: Uitsluiten van de beheerderspagina's voor het registreren als een hit.

en: Exclude the login page for registering as a hit.
nl: Uitsluiten van de login-pagina voor het registreren als een hit.

en: Excluded 404 pages
nl: Uitgesloten 404 pagina&#39;s

en: Excluded IP address list
nl: Lijst van uitgesloten IP-adres

en: Excluded RSS feeds
nl: Uitsluiten RSS-feeds

en: Excluded URL
nl: Uitgesloten URL

en: Excluded URLs list
nl: Lijst uitgesloten URL's

en: Excluded admin pages
nl: Uitsluiten beheerderspagina 's

en: Excluded countries list
nl: Uitgesloten landenlijst

en: Excluded hits in the last
nl: Uitgesloten hits in de laatste

en: Excluded hosts list
nl: Uitgesloten hosts-lijst

en: Excluded login page
nl: Uitsluiten login-pagina

en: Exclusions
nl: Uitsluitingen

en: Exclusions Statistical Chart
nl: Uitsluitingen statistieken grafiek

en: Exclusions Statistics
nl: Statistieken uitsluitingen

en: Export
nl: Exporteren

en: Export To
nl: Exporteren naar

en: Export from
nl: Exporteren vanuit

en: Externals
nl: Externe

en: FAQs
nl: Veelgestelde vragen

en: Fell like showing us how much you enjoy WP Statistics?  Drop by our %s page and show us some love!
nl: Zin om uw waardering voor WP-Statistics te tonen? Kom langs op onze %s pagina!

en: File Info
nl: Bestandsinfo

en: Filtered by
nl: Gefilterd op

en: Flag
nl: Vlag

en: For each visit to account for several hits. Currently %s.
nl: Voor elk bezoek meerdere hits tellen. Momenteel %s.

en: For get more information and location (country) from visitor, enable this feature.
nl: Deze functie inschakelen om meer informatie over de bezoeker en locatie (land) te krijgen.

en: Force English
nl: Forceer Engels

en: Force robot list update after upgrades
nl: Gedwongen bijwerken van de robotlijst na upgrades

en: Force the robot list to be reset to the default after an update to WP Statistics takes place.  Note if this option is enabled any custom robots you have added to the list will be lost.
nl: Forceer na een update van WP Statistics een reset van de robotlijst, terug naar de standaardinstelling. Opmerking: als deze optie is ingeschakeld zullen de robots die u zelf aan de lijst hebt toegevoegd verloren gaan.

en: From
nl: Van

en: General
nl: Algemeen

en: GeoIP Database
nl: GeoIP-Database

en: GeoIP Database updated successfully!
nl: GeoIP-Database succesvol bijgewerkt.

en: GeoIP Exclusions
nl: GeoIP uitsluitingen

en: GeoIP Options
nl: GeoIP opties

en: GeoIP collection
nl: GeoIP-collectie

en: GeoIP collection is disabled due to the following reasons:
nl: GeoIP collectie is uitgeschakeld om de volgende redenen:

en: GeoIP collection requires PHP %s or above, it is currently disabled due to the installed PHP version being
nl: GeoIP collectie vereist PHP %s of boven, is het momenteel uitgeschakeld als gevolg van de geïnstalleerde PHP versie wordt

en: GeoIP collection requires the BC Math PHP extension and it is not loaded on your version of PHP!
nl: GeoIP collectie vereist de BC Math PHP-extensie en deze is niet beschikbaar in uw PHP-versie!

en: GeoIP collection requires the cURL PHP extension and it is not loaded on your version of PHP!
nl: GeoIP collectie vereist de PHP cURL-extentie en het is niet geladen op uw versie van PHP!

en: GeoIP settings
nl: GeoIP instellingen

en: GeoIP update on
nl: GeoIP bijwerken op

en: Get country location from Google
nl: Land locatie krijgt van Google

en: Go
nl: Ga

en: Hash IP Addresses
nl: Hash-IP-adressen

en: Have you checked your PHP and web server error logs?
nl: Heeft u uw PHP en web server foutenlogboeken gecontroleerd?

en: Have you double checked the plugin settings?
nl: Hebt u nogmaals de plug-in-instellingen gecontroleerd?

en: Have you read the %s?
nl: Heeft u de %s gelezen?

en: Have you search the %s for a similar issue?
nl: Heeft u het %s voor een soortgelijk probleem bezocht?

en: Have you search the Internet for any error messages you are receiving?
nl: Heeft u op het internet gezocht voor eventuele foutmeldingen die u ontvangt?

en: Have you thought about donating to WP Statistics?
nl: Heb je nagedacht om te doneren aan WP Statistics?

en: Have you tried disabling any other plugins you may have installed?
nl: Heeft u andere geïnstalleerde plug-ins gedeactiveerd?

en: Have you tried using the default WordPress theme?
nl: Heeft u het geprobeerd met behulp van het standaard WordPress-thema?

en: Hide admin notices about non active features
nl: Verbergen van de beheerdermededelingen over niet actieve functies

en: Hint: manage_network = Super Admin Network, manage_options = Administrator, edit_others_posts = Editor, publish_posts = Author, edit_posts = Contributor, read = Everyone.
nl: Tip: manage_network = Super-netwerkbeheerder, manage_options = Beheerder, edit_others_posts = Redacteur, publish_posts = Auteur, edit_posts = Schrijver, read = Iedereen.

en: Historical
nl: Historie

en: Historical Values
nl: Historische Waarden

en: Hit Statistics
nl: Hit statistieken

en: Hits Statistical Chart
nl: Hits statistieken grafiek

en: Hits Statistics Chart
nl: Hits statistieken grafiek

en: Hits Statistics Summary
nl: Samenvatting hit-statistieken

en: Hits in the last
nl: Hits in de laatste

en: Hits in the last 20 days
nl: Hits in de laatste 20 dagen

en: Honey Pot
nl: Honingpot

en: Honey pot post id
nl: Honingpot-bericht ID

en: Host Exclusions
nl: Host-uitsluitingen

en: Hostname
nl: Host-naam

en: How's your memory_limit in php.ini?
nl: Wat is uw memory_limit in php.ini?

en: IP
nl: IP-

en: IP Addresses
nl: IP-adressen

en: IP Addresses replaced with hash values.
nl: IP-adressen vervangen met hash-waarden.

en: IP Match
nl: IP-match

en: IP location services provided by GeoLite2 data created by MaxMind, available from %s.
nl: IP-locatie diensten van GeoLite2-data (door MaxMind), zijn beschikbaar op %s.

en: IP/Robot Exclusions
nl: IP-/ Robot uitsluitingen

en: If a search engine is identified as the referrer but it does not include the search query this option will substitute the page title in quotes preceded by "~:" as the search query to help identify what the user may have been searching for.
nl: Als een zoekmachine wordt geïdentificeerd als de verwijzer maar het bevat niet de zoekopdracht, dan zal deze optie de paginatitel tussen aanhalingstekens en voorafgegaan door &quot;~:&quot; als zoekopdracht geven. Dit om de gebruiker te helpen bij het identificeren waar de bezoeker naar gezocht kan hebben.

en: If for some reason your installation of WP Statistics is missing the database tables or other core items, this will re-execute the install process.
nl: Als om enige reden de databasetabellen of andere items in uw installatie van WP Statistics ontbreken, zal dit het installatieproces opnieuw uitvoeren.

en: If the PHP BC Math Extension is installed.  BC Math is no longer required for the GeoIP code and is listed here only for historical reasons.
nl: Is de extensie PHP BC Math is geïnstalleerd? BC Math is niet langer vereist voor de GeoIP code en wordt hier alleen om historische redenen wordt vermeld.

en: If you need a more robust solution to delegate access you might want to look at %s in the WordPress plugin directory.
nl: Als u een robuustere oplossing voor gemachtigden-toegang wilt,kunt u kijken naar %s in de WordPress plug-inmap.

en: Ignores the exclusion settings and records all users that are online (including self referrals and robots).  Should only be used for troubleshooting.
nl: Dit negeert de uitsluitingsinstellingen en registreert alle bezoekers die online zijn (waaronder zelf-verwijzingen en robots). Het is aanbevolen om dit alleen te gebruiken voor het oplossen van problemen.

en: Include Header Row
nl: Rij met kolomkoppen opnemen

en: Include a header row as the first line of the exported file.
nl: Een rij met kolomkoppen opnemen op de eerste regel van het geëxporteerde bestand.

en: Include totals
nl: Totalen opnemen

en: Included countries list
nl: Opgenomen landenlijst

en: Install Now!
nl: Installeer nu!

en: Install routine complete.
nl: Installeren volledige routine.

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: International
nl: Internationaal

en: Is PHP Safe Mode active.  The GeoIP code is not supported in Safe Mode.
nl: Is de veilige modus van PHP actief? De GeoIP-code wordt niet ondersteund in de veilige modus.

en: Items
nl: Artikelen

en: Languages
nl: Talen

en: Last 30 Days (Month)
nl: Laatste 30 dagen (maand)

en: Last 365 Days (Year)
nl: Laatste 365 Dagen (Jaar)

en: Last 7 Days (Week)
nl: Laatste 7 dagen (week)

en: Last Overview page memory usage
nl: Laatste overzicht pagina-geheugengebruik

en: Last Post Date
nl: Datum laatste bericht

en: Latest Search Word Statistics
nl: Laatste zoekwoorden statistieken

en: Latest Search Words
nl: Laatste zoektermen

en: Login Page
nl: Login-pagina

en: Maintenance
nl: Onderhoud

en: Make sure you have access to your PHP error logs.
nl: Zorg ervoor dat u toegang tot uw PHP fouten-logs heeft.

en: Manual
nl: Handleiding

en: Manual file not found.
nl: Handleiding-bestand niet gevonden.

en: Map
nl: Kaart

en: Map type
nl: Kaarttype

en: Memory usage in PHP
nl: Geheugengebruik in PHP

en: Memory usage in the overview page
nl: Geheugengebruik in de overzichtspagina

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Month Visit
nl: Maand bezoek

en: More
nl: Meer

en: More Information
nl: Meer informatie

en: N/A
nl: N/B

en: Name
nl: Naam

en: Next update will be
nl: Volgende update zal worden

en: No
nl: Nee

en: No agent data found to remove!
nl: Geen agent-gegevens gevonden om te verwijderen!

en: No page title found
nl: Geen paginatitel gevonden

en: No platform data found to remove!
nl: Geen platform-gegevens gevonden om te verwijderen!

en: No records found to purge from %s!
nl: Geen records gevonden om te zuiveren van %s!

en: No visitors found to purge.
nl: Geen bezoekers gevonden om te verwijderen.

en: None
nl: Geen

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Note: As you have just purged the database you must reload this page for these numbers to be correct.
nl: Opmerking: Omdat de database net opgeschoond is, moet u deze pagina herladen voordat deze nummers correct zijn.

en: Note: To send SMS text messages please install the %s plugin.
nl: Opmerking: Voor het verzenden van SMS-tekstberichten, installeer de plug-in %s.

en: Note: this option will NOT handle url parameters (anything after the ?), only to the script name.  Entries less than two characters will be ignored.
nl: Opmerking: Deze optie zal URL-parameters (alles na de ?) niet verwerken, alleen de naam van het script. Minder dan twee tekens wordt genegeerd.

en: Note: this option will NOT perform a reverse DNS lookup on each page load but instead cache the IP address for the provided hostnames for one hour.  If you are excluding dynamically assigned hosts you may find some degree of overlap when the host changes it's IP address and when the cache is updated resulting in some hits recorded.
nl: Opmerking: Deze optie zal geen reverse DNS lookup uitvoeren op elke paginavertoning, maar in plaats daarvan het IP-adres opslaan voor de host-namen gedurende een uur. Als je dynamisch toegewezen hosts wilt uitsluiten, kunt je een zekere mate van overlap vinden wanneer de host z'n IP-adres wijzigt en ook wanneer de cache wordt bijgewerkt. Dit zal dan in enkele geregistreerde hits resulteren.

en: Notifications
nl: Rapportage

en: Number Format
nl: Getalformat

en: Number of Hits
nl: Aantal Hits

en: Number of excluded hits
nl: Aantal uitgesloten hits

en: Number of historical number of visitors to the site (current value is %s).
nl: Historisch aantal bezoekers aan de website (huidige waarde %s).

en: Number of historical number of visits to the site (current value is %s).
nl: Historisch aantal bezoeken aan de website (huidige waarde %s).

en: Number of hits must be greater than or equal to 10!
nl: Aantal hits moet groter of gelijk aan 10 zijn!

en: Number of referrals
nl: Aantal verwijzingen

en: Number of rows
nl: Aantal rijen

en: Number of rows in the %s table
nl: Aantal rijen in de tabel %s

en: Number of visits and visitors
nl: Aantal bezoeken en bezoekers

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visitors table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.
nl: Oudere installaties van WP Statistics staan in sommige gevallen dubbele vermeldingen toe in de bezoekerstabel. Nieuwere installaties beschermen hiertegen met een unieke index in de tabel.

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visitors table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.  To create the index on the older installs duplicate entries must be deleted first.  Clicking "Update Now" will scan the vistitors table, delete duplicate entries and add the index.
nl: Oudere installaties van WP Statistics staan in sommige gevallen dubbele vermeldingen toe in de bezoekerstabel. Nieuwere installaties beschermen hiertegen met een unieke index in de tabel. Als u in de oudere installatie deze index wilt creëren, moeten eerst de dubbele vermeldingen worden verwijderd. Door op "Update Now" te klikken, wordt de bezoekerstabel gescand, dubbele vermeldingen verwijderd en de index toegevoegd.

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visits table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.
nl: Oudere installaties van WP-statistics staan in sommige gevallen dubbele vermeldingen toe in de bezoekerstabel. Nieuwere installaties beschermen hiertegen met een unieke index in de tabel.

en: Older installs of WP Statistics allow for duplicate entries in the visits table in a corner case.  Newer installs protect against this with a unique index on the table.  To create the index on the older installs duplicate entries must be deleted first.  Clicking "Update Now" will scan the vistits table, delete duplicate entries and add the index.
nl: Oudere installaties van WP-statistics staan in sommige gevallen dubbele vermeldingen toe in de bezoekerstabel. Nieuwere installaties beschermen hiertegen met een unieke index. Om deze index in een oudere installatie te creëren, moeten eerst de dubbele vermeldingen verwijderd worden. Door op "Bijwerken" te klikken wordt de bezoekerstabel doorzocht op dubbele vermeldingen, worden de dubbele vermeldingen verwijderd en de wordt de index gecreëerd.

en: Older installs of WP Statistics store details of searches in the visitors table which can become a performance issue on large datasets.  A new table has been created to hold this information in a more scalable fashion, however the old data must first be converted to the new format before it can be used.
nl: Oudere WP Statistics installaties bewaren de zoekdetails in een bezoekerstabel en dat kan een probleem vormen bij grote datasets. Er is een nieuwe tabel gemaakt om deze informatie beter op te slaan. Maar de oude gegevens moeten eerst naar het nieuwe formaat omgezet worden voordat ze kunnen worden gebruikt.

en: Older installs of WP Statistics store details of searches in the visitors table which can become a performance issue on large datasets.  A new table has been created to hold this information in a more scalable fashion.
nl: Oudere WP Statistics installaties bewaren de zoekdetails in een bezoekerstabel en dat kan een probleem vormen bij grote datasets. Er is een nieuwe tabel gemaakt om deze informatie beter op te slaan.

en: Once Every 2 Weeks
nl: Eenmaal per 2 weken

en: Once Every 4 Weeks
nl: Eenmaal per 4 weken

en: Once Weekly
nl: Eenmaal per

en: Once you submit this form the settings will be deleted during the page load, however WP Statistics will still show up in your Admin menu until another page load is executed.
nl: Zodra u kiest voor 'Verwijderen' en op 'Opslaan' klikt, worden de instellingen verwijderd. Echter, WP Statistics zal nog steeds in het beheerdersmenu verschijnen totdat een andere pagina geladen wordt.

en: Online Users
nl: Bezoekers online

en: Online for
nl: Online gedurende

en: Only enabled for debugging
nl: Alleen ingeschakeld voor foutopsporing

en: Optimization
nl: Optimalisatie

en: Options
nl: Opties

en: Other
nl: Andere

en: Overview
nl: Overzicht

en: Overview Widgets to Display
nl: Overzicht van widgets die getoond zullen worden.

en: PHP Memory Limit
nl: PHP-geheugenlimiet

en: PHP Safe Mode
nl: PHP veilige modus

en: PHP Version
nl: PHP versie

en: PHP safe mode detected!  GeoIP collection is not supported with PHP's safe mode enabled!
nl: PHP veilige modus gedetecteerd! GeoIP-collectie wordt niet ondersteund met PHP veilige modus ingeschakeld!

en: Page
nl: Pagina

en: Page Count
nl: Aantal pagina&#39;s

en: Page Trend
nl: Pagina Trend

en: Page Trend for Post ID
nl: Pagina Trend voor Post-ID

en: Page Trending Stats
nl: Pagina trending statistieken

en: Page Visits
nl: Paginabezoeken

en: Page/Post Editor
nl: Pagina / Post bewerker

en: Pages
nl: Pagina 's

en: Piwik Referrer Spam Blacklist settings
nl: Piwik Referrer Spam Blacklist instellingen

en: Piwik Referrer Spam Blacklist usage
nl: Piwik Referrer Spam Blacklist gebruik

en: Please reload the dashboard to display the content of this widget.
nl: Herlaad het dashboard om de inhoud van deze widget weer te geven.

en: Please select
nl: Gelieve te selecteren

en: Please select a value over 30 days.
nl: Selecteer een waarde meer dan 30 dagen.

en: Please select the desired items.
nl: Selecteer de gewenste objecten.

en: Populate missing GeoIP after update of GeoIP DB
nl: Ontbrekende GeoIP vullen na actualisering van GeoIP DB

en: Post Average
nl: Gemiddeld aantal berichten

en: Post Count
nl: Berichtenteller

en: Post/Page ID
nl: Bericht/Pagina-ID

en: Pruning
nl: Opschonen

en: Purge High Hit Count Visitors Daily
nl: Verwijder dagelijks hoogste aantal bezoekers

en: Purge Old Data Daily
nl: Verwijder dagelijks oude data

en: Purge data older than
nl: Verwijder gegevens ouder dan

en: Purge now!
nl: Verwijder nu!

en: Purge records older than
nl: Verwijder gegevens ouder dan

en: Purge visitors with more than
nl: Verwijder bezoekers met meer dan

en: Purging
nl: Systeemaanpassingen

en: Quick Stats
nl: Samenvatting statistieken

en: Range
nl: Reeks

en: Rank
nl: Rang

en: Rank #1
nl: Positie # 1

en: Rank #2
nl: Positie # 2

en: Rank #3
nl: Positie # 3

en: Rank #4
nl: Positie # 4

en: Rank #5
nl: Positie # 5

en: Rate and Review
nl: Oordeel en review

en: Rate and Review at WordPress.org
nl: Tarief en Review op WordPress.org

en: Rate this plugin
nl: Waardeer deze plugin

en: Re-run Install
nl: Herinstalleren

en: Recent Visitor Statistics
nl: Recente bezoekersstatistieken

en: Recent Visitors
nl: Recente bezoekers

en: Record all user
nl: Registreer alle bezoekers

en: Record exclusions
nl: Registreer uitsluitingen

en: References
nl: Verwijzingen

en: Referrer spam blacklist is provided by Piwik, available from %s.
nl: Referrer spam blacklist wordt geleverd door Piwik, beschikbaar vanaf%s.

en: Referrers
nl: Verwijzers

en: Referring sites from
nl: Verwijzende sites van

en: Removal
nl: Verwijdering

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove data and settings
nl: Gegevens en instellingen verwijderen

en: Remove data and settings, this action cannot be undone.
nl: Gegevens en instellingen verwijderen, deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Replace IP addresses in the database with hash values, you will not be able to recover the IP addresses in the future to populate location information afterwards and this may take a while
nl: IP-adressen in de database vervangen door hash-waarden. Eenmaal uitgevoerd, is dit niet meer terug te draaien en de locatiegegevens van deze IP-adressen zijn daarna niet meer te achterhalen. Dit kan even duren.

en: Report body
nl: Verslag lichaam

en: Required user level to manage WP Statistics
nl: Nodig gebruikersniveau voor het beheren van WP Statistics

en: Required user level to view WP Statistics
nl: Vereist gebruikersniveau WP Statistics bekijken

en: Reset to Default
nl: Standaardinstellingen herstellen

en: Resources
nl: Middelen

en: Resources/Information
nl: Middelen/informatie

en: Robot list
nl: Robotlijst

en: Robot visit threshold
nl: Robotbezoek-drempel

en: Row
nl: Rij

en: Save changes on this page to download the update.
nl: Sla de wijzigingen op deze pagina op om de update te downloaden.

en: Schedule
nl: Schema

en: Schedule monthly update of GeoIP DB
nl: Maandelijkse update voor GeoIP DB plannen

en: Schedule weekly update of Piwik Referrer Spam Blacklist DB
nl: Plan wekelijkse een update van Piwik Referrer Spam Blacklist DB

en: Schedule weekly update of browscap DB
nl: Plan wekelijkse update van browscap DB

en: Search Engine Referral Statistics
nl: Zoekmachineverwijzing statistieken

en: Search Engine Referrals
nl: Zoekmachineverwijzingen

en: Search Engine Referred
nl: Zoekmachine afkomst (referrer)

en: Search Engine Referrers Statistical Chart
nl: Zoekmachineverwijzers statistieken grafiek

en: Search Engine referred
nl: Zoekmachine afkomst (referrer)

en: Search Engines
nl: Zoekmachines

en: Search Provider
nl: Zoekmachine

en: Search Table
nl: Zoektabel

en: Search Words
nl: Zoekwoorden

en: Search engine referrals in the last
nl: Zoekmachineverwijzingen in de laatste

en: Search table conversion complete, %d rows added.
nl: Omzetting van de zoektabel is klaar. %d rijen toegevoegd.

en: Searches
nl: Zoekopdrachten

en: Second
nl: Seconden

en: See the %s for details on capability levels.
nl: Zie de %s voor details over toegangsrechten.

en: Select delivery method for statistical report.
nl: Selecteer een verzendmethode voor een statistiekrapport.

en: Select how often to receive statistical report.
nl: Selecteer de hoe vak u een statistiekverslag wilt ontvangen

en: Select the output file type.
nl: Selecteer het output-bestandstype.

en: Select the statistic you wish to display.
nl: Selecteer de statistiek die u wilt weergeven.

en: Select the table for the output file.
nl: Selecteer de tabel voor het downloadbestand.

en: Select type of search engine
nl: Selecteer type zoekmachine

en: Self Referral
nl: Zelf-verwijzing

en: Send a report whenever the GeoIP database is updated.
nl: Stuur een bericht wanneer de GeoIP database is bijgewerkt.

en: Send a report whenever the browscap.ini is updated.
nl: Stuur een bericht wanneer de Browscap.ini is bijgewerkt.

en: Send a report whenever the plugin is upgraded.
nl: Stuur een bericht wanneer de plug-in is bijgewerkt.

en: Send a report whenever the pruning of database is run.
nl: Stuur een bericht zodra de database is opgeschoond.

en: Send reports via
nl: Versturen van rapporten via

en: Settings
nl: Instellingen

en: Show site stats in sidebar.
nl: Sitestatistieken in zijbalk weergeven.

en: Show stats in admin menu bar
nl: Statistieken in beheerdersmenubalk weergeven

en: Show stats in menu bar
nl: Statistieken in menubalk

en: Site URL Exclusions
nl: Website URL uitsluitingen

en: Slot 1
nl: Sleuf 1

en: Slot 2
nl: Sleuf 2

en: Slot 3
nl: Sleuf 3

en: Slot 4
nl: Sleuf 4

en: Slot 6
nl: Sleuf 6

en: Spam Count
nl: Spam aantal

en: Start Now!
nl: Start nu!

en: Statistic
nl: Statistisch

en: Statistical reporting
nl: Statistieken rapportage

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Still not having any luck?
nl: Nog steeds geen succes?

en: Store entire user agent string
nl: Opslaan hele tekenreeks van de gebruikersagent

en: Strip parameters from URI
nl: Verwijder parameters van URI

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Summary Statistics
nl: Samenvatting van de statistieken

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Thanks for installing WP Statistics, we encourage you to submit a
nl: Bedankt voor het installeren van WP Statistics, we stellen het op prijs als u een

en: The "Google" option will use Google's mapping service to plot the recent visitors (requires access to Google).
nl: De "Google" optie gebruikt Googles kaartservice om recente bezoekers weer te geven (vereist toegang tot Google).

en: The "JQVMap" option will use JQVMap javascript mapping library to plot the recent visitors (requires no extenral services).
nl: De "JQVMap" optie zal de JQVMap-javascriptbibliotheek gebruiken om de recente bezoekers weer te geven (vereist geen externe service).

en: The PHP cURL Extension version you are running.  cURL is required for the GeoIP code, if it is not installed GeoIP will be disabled.
nl: De versie van de PHP cURL-extensie u gebruikt. cURL is vereist voor de GeoIP-code, als het niet is geïnstalleerd wordt gGoIP uitgeschakeld.

en: The PHP version you are running.
nl: De gebruikte PHP-versie.

en: The Piwik Referrer Spam Blacklist database will be downloaded and used to detect referrer spam.
nl: De Piwik Referrer Spam Blacklist database wordt gedownload en gebruikt om referrer spam te detecteren.

en: The WP Statistics version you are running.
nl: De versie van WP-Statistics die u gebruikt.

en: The browscap database will be downloaded and used to detect robots.
nl: De browscap database zal worden gedownload en gebruikt voor het opsporen van robots.

en: The client IP address.
nl: Het IP-adres van de bezoeker.

en: The client user agent string.
nl: User-agent van de browser.

en: The detected client browser version.
nl: De gedetecteerde bezoeker-browserversie.

en: The detected client browser.
nl: De gedetecteerde bezoekersbrowser.

en: The detected client platform.
nl: Het gedetecteerde platform van de bezoeker.

en: The file size and date of the GeoIP database.
nl: De bestandsgrootte en de datum van de GeoIP-database.

en: The file size and date of the browscap cache file.
nl: De bestandsgrootte en de datum van het browscap cachebestand.

en: The file size and date of the browscap.ini file.
nl: De bestandsgrootte en de datum van het bestand browscap.ini.

en: The following features are disabled, please go to %s and enable them: %s
nl: De volgende features zijn uitgeschakeld. Ga naar %s en schakel ze in: %s

en: The following items are global to all users.
nl: De volgende items gelden voor alle bezoekers.

en: The following items are unique to each user.  If you do not select the 'About' widget it will automatically be displayed in the last positon of column A.
nl: De volgende items zijn uniek voor elke gebruiker. Als u de widget 'Over' niet selecteert, zal het automatisch worden weergegeven in de laatste positie van kolom A.

en: The following plugin table(s) do not exist in the database, please re-run the %s install routine %s:
nl: De volgende plugintabellen zijn niet aanwezig in de database. Voer nogmaals de %s installatieroutine %s uit:

en: The format to display numbers in: i18n, english, none.
nl: Het format om getallen weer te geven in: i18n, Engels, geen.

en: The international standard two letter country code (ie. US = United States, CA = Canada, etc.) for private (non-routable) IP addresses (ie. 10.0.0.1, 192.158.1.1, 127.0.0.1, etc.).  Use "000" (three zeros) to use "Unknown" as the country code.
nl: De internationale standaard tweeletterige landcode (bijv. US = Verenigde Staten, CA = Canada, enz.) Voor de privé (niet-routeerbare) IP-adressen (bijv. 10.0.0.1, 192.158.1.1, 127.0.0.1, etc.). Gebruik "000" (drie nullen) om "Onbekend" als landcode te gebruiken.

en: The jQuery version you are running.
nl: De gebruikte jQuery-versie.

en: The memory limit a script is allowed to consume, set in php.ini.
nl: De geheugenlimiet voor PHP-scripts, ingesteld in php.ini.

en: The number of days to keep statistics for.  Minimum value is 30 days.  Invalid values will disable the daily maintenance.
nl: Het aantal dagen dat de statistieken bewaard moeten blijven. Minimumwaarde is 30 dagen. Ongeldige waarden zullen het dagelijks onderhoud deactiveren.

en: The number of hits required to delete the visitor.  Minimum value is 10 hits.  Invalid values will disable the daily maintenance.
nl: Het aantal hits dat nodig is om de bezoeker te verwijderen. Minimum waarde is 10 hits. Een ongeldige waarde verhindert het dagelijks onderhoud.

en: The post id to use for the honeypot page.
nl: Bericht ID om voor de honingpot-pagina te gebruiken.

en: The post/page id to get page statistics on.
nl: De post/pagina ID om de statistiek op te krijgen.

en: The search provider to get statistics on.
nl: De zoekmachine waarvan de statistieken verkregen worden.

en: The time frame to get the statistic for, strtotime() (http://php.net/manual/en/datetime.formats.php) will be used to calculate it. Use "total" to get all recorded dates.
nl: Het tijdsbestek voor de statistieken, de functie strtotime() (http://php.net/manual/en/datetime.formats.php) wordt gebruikt voor de berekeningen. Gebruik "Totaal" om alle datums op te vragen.

en: Then please open a new thread on the %s and we'll respond as soon as possible.
nl: Open dan een nieuwe onderwerp op het %s en wij zullen zo spoedig mogelijk reageren.

en: This feature may cause a performance degradation when viewing statistics and is only valid if the map type is set to "Google".
nl: Deze functie kan leiden tot een afname van de prestaties bij het bekijken van statistieken en is alleen geldig als de kaarttype is ingesteld op "Google".

en: This feature will not store IP addresses in the database but instead used a unique hash.  The "Store entire user agent string" setting will be disabled if this is selected.  You will not be able to recover the IP addresses in the future to recover location information if this is enabled.
nl: Deze functie zal IP-adressen niet in de database opslaan maar zal in plaats daarvan een unieke hash gebruiken. De "hele gebruikers-agent-string opslaan"-instelling wordt uitgeschakeld als deze optie is geselecteerd. U kan de IP-adressen dan niet meer herleiden tot locatie-informatie.

en: This is the honey pot for WP Statistics to use, do not delete.
nl: Dit is de honingpot die door WP Statistics gebruikt wordt. Niet verwijderen.

en: This operation could take a long time on installs with many rows in the visitors table.
nl: Deze bewerking kan lang duren op installeert met vele rijen in de tabel van de bezoekers.

en: This operation could take a long time on installs with many rows in the visits table.
nl: Als er veel rijen in de tabel aanwezig zijn kan deze operatie enige tijd duren.

en: This option will also download the database if the local filesize is less than 1k (which usually means the stub that comes with the plugin is still in place).
nl: Deze optie zal de database ook downloaden als de lokale bestandsgrootte minder dan 1k is (wat meestal betekent de stub die wordt geleverd met de plugin is nog steeds in plaats).

en: This post is not yet published.
nl: Dit bericht is nog niet gepubliceerd.

en: This product includes GeoLite2 data created by MaxMind, available from %s.
nl: Dit product bevat GeoLite2 gegevens gemaakt door MaxMind, zie %s.

en: This will delete the manual when you save the settings, are you sure?
nl: Dit zal de handleiding verwijderen wanneer u de instellingen opslaan, bent u zeker?

en: This will permanently delete data from the database each day, are you sure you want to enable this option?
nl: Dit zal gegevens permanent worden verwijderd uit de database elke dag, weet u zeker dat u wilt inschakelen deze optie?

en: This will record all the excluded hits in a separate table with the reasons why it was excluded but no other information.  This will generate a lot of data but is useful if you want to see the total number of hits your site gets, not just actual user visits.
nl: Dit zal alle uitgesloten hits opnemen in een aparte tabel, inclusief de reden waarom het was uitgesloten, maar geen andere informatie. Dit zal veel gegevens genereren, maar is handig als u het totale aantal hits op uw site wilt zien en niet alleen de feitelijke bezoekers.

en: This will remove anything after the ? in a URL.
nl: Hierdoor wordt alles na het ? in een URL verwijderd.

en: This will replace all IP addresses in the database with hash values and cannot be undo, are you sure?
nl: Dit vervangt alle IP-adressen in de database met hash-waarden en kan niet worden ongedaan maken, bent u zeker?

en: Time Frame
nl: Tijdsduur

en: Time for the check accurate online user in the site. Now: %s Second
nl: Tijd voor nauwkeurige controle van bezoekers op de site. Nu: %s seconden

en: Time: %s
nl: Tijd: %s

en: To be added soon
nl: Binnenkort worden toegevoegd

en: Today
nl: Vandaag

en: Today Visit
nl: Vandaag bezoek

en: Today Visitor
nl: Vandaag bezoeker

en: Today Visitors Map
nl: Overzicht bezoekers vandaag

en: Today visit
nl: Bezoek vandaag

en: Today visitor
nl: Bezoeker vandaag

en: Today's Visitor Map
nl: Kaart bezoekers vandaag

en: Top 10 Browsers
nl: Top 10-Browsers

en: Top 10 Countries
nl: Top 10-landen

en: Top 10 Pages
nl: Top 10-pagina 's

en: Top 10 Visitors Today
nl: Top 10-bezoekers vandaag

en: Top 100 Visitors Today
nl: Top 100-bezoekers vandaag

en: Top 5 Page Trending Stats
nl: Top 5-pagina trending statistieken

en: Top 5 Pages Trends
nl: Top 5-pagina trends

en: Top Countries
nl: Toplanden

en: Top Pages
nl: Toppagina 's

en: Top Pages Visited
nl: Toppagina's bezocht

en: Top Referring Sites
nl: Top 10-verwijzende sites

en: Top Visitors Today
nl: Topbezoekers vandaag

en: Total
nl: Totaal

en: Total Comments
nl: Totaal reacties

en: Total Page Views
nl: Totale pageviews

en: Total Pages
nl: Totaal aantal pagina 's

en: Total Posts
nl: Totaal aantal berichten

en: Total Spams
nl: Totale spamreacties

en: Total Users
nl: Totaal aantal bezoekers

en: Total Visit
nl: Totale bezoek

en: Total Visitor
nl: Totaal aantal bezoekers

en: Track all pages
nl: Alle pagina's bijhouden

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Treat any visitor with corrupt browser info (missing IP address or empty user agent string) as a robot.
nl: Behandel elke bezoeker met corrupte browser info (ontbrekend IP-adres of lege user agent string) als een robot.

en: Treat corrupt browser info as a bot
nl: Behandel corrupte browser info als een bot

en: Treat visitors with more than this number of visits per day as robots.  0 = disabled.
nl: Behandel bezoekers met meer dan dit aantal bezoeken per dag als robots. 0 = uitgeschakeld.

en: Unable to load the GeoIP database, make sure you have downloaded it in the settings page.
nl: Kan niet de GeoIP-database laden, zorg ervoor dat u het hebt gedownload in de pagina-instellingen.

en: Uninstalling WP Statistics will not remove the data and settings, you can use this option to remove the WP Statistics data from your install before uninstalling the plugin.
nl: Het verwijderen van WP Statistics zal de gegevens en instellingen niet verwijderen. U kunt onderstaande optie gebruiken om de WP Statistics-gegevens uit uw database te verwijderen voordat u de plug-in verwijdert.

en: Update
nl: Opslaan

en: Update GeoIP Info
nl: GeoIP Info bijwerken

en: Update Now!
nl: Nu bijwerken!

en: Update Piwik Referrer Spam Blacklist Info
nl: Bijwerken Piwik Referrer Spam Blacklist info

en: Update Reports
nl: Rapporten-update

en: Update any missing GeoIP data after downloading a new database.
nl: Eventuele ontbrekende GeoIP gegevens bijwerken na het downloaden van een nieuwe database.

en: Update now!
nl: Update nu!

en: Updated %s GeoIP records in the visitors database.
nl: %s-GeoIP records bijgewerkt in de bezoekers-database.

en: Updates any unknown location data in the database, this may take a while
nl: Alle onbekende locatiegegevens in de database bijwerken. Dit kan even duren.

en: Upgrade
nl: Bijwerken

en: Use a honey pot page to identify robots.
nl: Gebruik een honingpot-pagina om robots te identificeren.

en: Use honey pot
nl: Gebruik honingpot

en: User Agent
nl: User-Agent

en: User Average
nl: Gebruikergemiddelde

en: User Count
nl: Aantal gebruikers

en: User Online
nl: Gebruiker Online

en: User Role
nl: Gebruikersrol

en: User online
nl: Gebruiker online

en: User(s) Online
nl: Gebruiker(s) online

en: Users Online
nl: Gebruikers Online

en: Version
nl: Versie

en: Version Info
nl: Versieinfo

en: View Stats
nl: Weergave Statistieken

en: Visit
nl: Bezoeken

en: Visit Us Online
nl: Bezoek ons online

en: Visit WordPress.org page
nl: Bezoek WordPress.org pagina

en: Visitor
nl: Bezoekers

en: Visitor Count
nl: Aantal bezoekers

en: Visitors
nl: Bezoekers

en: Visits
nl: Bezoeken

en: Visits Table
nl: Bezoekerstabel

en: WP Statisitcs Removal
nl: Verwijdering WP Statistics

en: WP Statistics %s installed on
nl: WP Statistics%s geïnstalleerd op

en: WP Statistics - Hits
nl: WP statistiek - Hits

en: WP Statistics Honey Pot Page
nl: WP Statistics honingpot-pagina

en: WP Statistics Overview
nl: WP Statistics-overzicht

en: WP Statistics V%s
nl: WP Statistics V %s

en: WP Statistics Version
nl: WP Statistics versie

en: WP Statistics has been removed, please disable and delete it.
nl: WP Statistics is verwijderd, je kunt het nu uitschakelen en verwijderen.

en: WP Statistics supports internationalization and we encourage our users to submit translations, please visit our %s to see the current status and %s if you would like to help.
nl: WP Statistics ondersteunt internationalisatie en wij moedigen onze gebruikers aan om vertalingen te sturen. Bezoek onze %s om de huidige status te bekijken en %s als u zou willen helpen.

en: We're sorry you're having problem with WP Statistics and we're happy to help out.  Here are a few things to do before contacting us:
nl: We vinden het jammer als u problemen met WP Statistics ondervindt en willen u graag helpen. Hier zijn enkele controles die u kunt uitvoeren voordat u ons contacteert:

en: Week Visit
nl: Week bezoek

en: WordPress Roles and Capabilities page
nl: Pagina WordPress rollen en capaciteiten

en: WordPress.org support forum
nl: WordPress.org ondersteuningsforum

en: Years Visit
nl: Jaar bezoek

en: Yes
nl: Ja

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: Yesterday Visit
nl: Gisteren bezoek

en: Yesterday Visitor
nl: Gisteren bezoeker

en: Yesterday visit
nl: Bezoek gisteren

en: Yesterday visitor
nl: Bezoeker gisteren

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl: Je hebt niet voldoende rechten om deze pagina te openen.

en: Your current PHP version is
nl: Je huidige PHP-versie is

en: browscap Cache File
nl: Browscap cachebestand

en: browscap already at current version!
nl: Browscap al op de huidige versie!

en: browscap cache file does not exist.
nl: Browscap cachebestand bestaat niet.

en: browscap database updated failed!  Cache file too large, reverting to previous browscap.ini.
nl: browscap databank bijwerken mislukt! Cache-bestand is te groot, terugkeren naar de vorige Browscap.ini.

en: browscap database updated failed!  New browscap.ini is mis-identifing user agents as crawlers, reverting to previous browscap.ini.
nl: browscap-database bijwerken is mislukt! De nieuwe browscap.ini herkent de user-agents als crawlers. Er wordt terug gegaan naar de vorige browscap.ini.

en: browscap database updated successfully!
nl: Browscap database succesvol bijgewerkt!

en: browscap settings
nl: Browscap instellingen

en: browscap usage
nl: Browscap gebruik

en: browscap.ini File
nl: Browscap.ini bestand

en: browscap.ini file does not exist.
nl: bestand Browscap.ini bestaat niet.

en: cURL Version
nl: cURL versie

en: cURL not installed
nl: cURL niet geïnstalleerd

en: countries database index
nl: landen database-index

en: days
nl: dagen

en: disable
nl: uitschakelen

en: donation
nl: donatie

en: drop us a line
nl: stuur ons een bericht

en: geoip collection
nl: geoip collectie

en: hit tracking
nl: hits volgen

en: http://wp-statistics.com/
nl: http://WP-Statistics.com/

en: jQuery Version
nl: jQuery versie

en: manual
nl: Handleiding

en: online user tracking
nl: online bezoekers volgen

en: optimization page
nl: optimalisatiepagina

en: over at WordPress.org.  Your feedback is greatly appreciated!
nl:  op WordPress.org. Uw feedback wordt zeer gewaardeerd!

en: rating and review
nl: waardering en/of beoordeling geeft

en: search table
nl: zoektabel

en: settings page
nl: instellingenpagina

en: support forum
nl: ondersteuningsforum

en: to
nl: naar

en: translation collaboration site
nl: vertaling samenwerkingssite

en: visit database index
nl: naar database-index

en: visitor tracking
nl: bezoekers volgen
